Post published by giwrgos93

Καλησπερα μαγκες!εχω ενα προβλημα και θα ηθελα τη βοηθεια σας..
ενας απο τους λογους που ξεκινησα την αποχή ειναι διοτι οταν αυνανιζομουν δεν ειχα καμια ορεξη να ασχοληθω με γκομενες , να κηνυγησω πως το λεν..ειχα πει πως θα κανω το καλυτερο που μπορω και οσο μπορω..για πρωτη φορα μετα απο αρκετες αποτυχημενες αποπειρες και μικροτερα σερί κοντευω να φτασω 30 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟΧΗΣ για πρωτη φορα!!ειμαι τελεια εχω απιστευτη ορεξη και εκλαμψεις χαρας,δε λειπουν φυσικα και οι στιγμες μοναξιας η παρανοιας αλλα γενικα ειμαι πολυ καλα!
το σκ θα βρεθω με γκομενακι που γουσταρω τρελα καιρο και πιθανον να γινει τπτ..και εδω θελω τη βοηθεια σας..
να εκτονωθω καποιες μερες πριν η να το αφησω και οτι γινει?
με τοσες μερες αποχης δεν ξερω αν θα δουλεψει το μηχανημα η οτι θα τελειωσω σε ενα δευτερολεπτο και φοβαμαι..
Orest, Nikolai and Michael5iLVEr like this.
Momferatos more_vert
Momferatos
Καλημέρα. Δε ξέρω ποιο είναι το σωστό. Μια ξερή ίσως μια μέρα πριν βοηθούσε...αν το αφήσεις έτσι το πολύ πολύ να λειτουργήσεις πιο πολλές φορές εκείνο το βράδυ! Το θετικό είναι ότι δραστηροποιήθηκες!! Είναι επίτευξη στόχου κι αυτό!
Orest and giwrgos93 like this.
giwrgos93 more_vert
giwrgos93
μου φτιαξες τη μερα με ΄΄τη ξερη ΄΄χαχα
ναι ισχυει ειναι μεγαλη επιτευξη στοχου για μενα αυτο..φοβαμαι αν βαρεσω μηπως ξανακυλησω και τα ακυρωσω ολα
Orest and Momferatos like this.
Michael5iLVEr more_vert
Michael5iLVEr
Η αλήθεια είναι ότι όντως υπάρχει περίπτωση να ξανακυλήσεις. Εγώ νομίζω πως άμα θα είσαι ισχυρός μετά, δεν θα υπάρχει πρόβλημα, αλλά θα σε βασανίζει εκείνο το chaser effect. Κάνε ό,τι θεωρείς σωστό.
Orest and giwrgos93 like this.
Nikolai more_vert
Nikolai
Μετά από έναν μήνα αποχής, θεωρώ ότι είναι πολύ εύκολο να χύσεις πιο γρήγορα απ' ό,τι πρέπει και θέλεις. Το θέμα είναι, εμπιστεύεσαι τον εαυτό σου ότι θα κρατηθείς μέχρι το σκ;
Orest and giwrgos93 like this.
Nikolai more_vert
Nikolai
Ή θα ξαναρχίσεις τις τσόντες; Επίσης, θα γίνει τίποτα με την κοπέλα στα σίγουρα, γιατί αν όχι, θα χαλάσεις το σερί σου τζάμπα.
Orest, giwrgos93 and Momferatos like this.
giwrgos93 more_vert
giwrgos93
φιλε νικολαι εχεις καποια δικια εδω..υπαρχει πιθανοτητα να γινει κατι αλλα μπορει και οχι και θα χαλασει το σερι τσαμπα
επισης με 30 ημ αποχης , νομιζω μπορω να τελειωσω και με τη σκεψη..
Orest likes this.